• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
DISPLAY RÄTIKUREDEL

120.00€

Dekoratiivne minimalistlik rätikuhoidja, mis sobib ideaalselt vannituppa. VIIMANE! Lisainformatsioon allpool.

HAMBAHARJAHOIDJA, VALGE

11.00€

Plastmassist hambaharjahoidja lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Lisainformatsioon allpool.

KAHEOSALINE RÄTIKUHOIDJA

120.00€

Minimalistlik ja elegantne rätikuhoidja sobib ideaalselt vannituppa. Nüüd on koht, kus hoida ja kuivatada käterätte. Lisainformatsioon allpool.

KINNITATAV RÄTIKUHOIDJA

100.00€

Seinale kinnitatav rätikuhoidja muudab iga vannitoa moodsaks ja elegantseks. Nüüd on koht, kus hoida ja kuivatada käterätte. Lisainformatsioon allpool.

KLAASIST HAMBAHARJAHOIDJA, HALL

8.00€ 11.00€

Klaasist hambaharjahoidja lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Halli ja kuldse kooslus on pilkupüüdev. Lisainformatsioon allpool.

KLAASIST HAMBAHARJAHOIDJA, ROHELINE

8.00€ 11.00€

Klaasist hambaharjahoidja lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Rohelise ja kuldse kooslus on pilkupüüdev. Lisainformatsioon allpool.

KLAASIST SEEBIDOSAATOR, HALL

11.00€ 16.00€

Klaasist seebidosaator lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Halli ja kuldse kooslus on pilkupüüdev. Lisainformatsioon allpool.

KLAASIST SEEBIDOSAATOR, LÄBIPAISTEV, HALL

21.00€

Klaasist seebidosaator lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Läbipaistva halli klaasi ja kuldse kooslus on pilkupüüdev. Lisainformatsioon allpool.

KLAASIST SEEBIDOSAATOR, ROHELINE

11.00€ 16.00€

Klaasist seebidosaator lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Rohelise ja kuldse kooslus on pilkupüüdev. Lisainformatsioon allpool.

LEN RIIUL, PEEGLIGA, VÄIKE

160.00€

Industriaalse stiiliga vannitoakapp on kahe riiuliga. Peegliga kapp mahutab vajalikud meigi- ja hügieenitarbed. Lisainformatsioon allpool.

LEN RIIUL, SUUR

280.00€

Industriaalse stiiliga vannitoakapp on nelja riiuliga. Mahutab vajalikud meigi- ja hügieenitarbed. Kergelt läbipaistvast klaasist uks lisab kapile stiilsust veelgi rohkem. Lisainformatsioon allpool.

METALLIST HAMBAHARJAHOIDJA, KULDNE

25.00€

Pilkupüüdev kuldset värvi hambaharjahoidja lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Kvaliteetne Taani disain. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019