• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
ALEX PÕRANDALAMP

220.00€

Silmapaistev ja isikupära lisav must põrandalamp. Musta ja kuldse kooslus on lihtne ja samas ka stiilne. Lisainformatsioon allpool.

ARON LAELAMP, KULDNE

170.00€

Modernse ja industriaalse välimusega laelamp lisab interjööri isikupära ja loob väga hea valguse. Lamp sobib hästi köögisaarele või kontorisse. Komplektis lambipirnid. Lisainformatsioon allpool.

ARON LAELAMP, MUST

170.00€

Modernse ja industriaalse välimusega laelamp lisab interjööri isikupära ja loob väga hea valguse. Lamp sobib hästi köögisaarele või kontorisse. Komplektis lambipirnid. Lisainformatsioon allpool.

DESK LAUALAMP, KULDNE

150.00€

Ohio laualamp lisab igasse tuppa isikupära ja hubasust. Lamp sobib nii kummutile, öökapile või lauale. Lisainformatsioon allpool.

FIDA LAELAMP, HALL

230.00€

Frida laelamp annab interjöörile viimase lihvi. See on suur laelamp, mis ei jää kellelegi märkamatuks. Sobib suurepäraselt söögilaua kohale. Lisainformatsioon allpool.

FRIDA LAELAMP, VALGE

260.00€

Frida laelamp annab interjöörile viimase lihvi. See on laelamp, mis ei jää kellelegi märkamatuks. Lisainformatsioon allpool.

GAME LAUALAMP, MUST

80.00€ 110.00€

Musta ja kuldse värvikooslus annab lambile stiilse ja ilusa välimuse. Lisainformatsioon allpool.

GAME LAUALAMP, VALGE

110.00€

Valge ja kuldse värvikooslus annab lambile pehme ja ilusa välimuse. Lisainformatsioon allpool.

JULES LAELAMP, HALL

200.00€

Industriaalse stiiliga laevalgusti sobib ideaalselt kööki või koridorisse. Hübschi laelamp muudab iga kodu stiilseks. Saadaval ka valget ja musta värvi. Lisainformatsioon allpool.

JULES LAELAMP, MUST

200.00€

Industriaalse stiiliga laevalgusti sobib ideaalselt kööki või koridorisse. Hübschi laelamp muudab iga kodu stiilseks. Saadaval ka valget ja halli värvi. Lisainformatsioon allpool.

JULES LAELAMP, VALGE

200.00€

Industriaalse stiiliga laevalgusti sobib ideaalselt kööki või koridorisse. Hübschi laelamp muudab iga kodu stiilseks. Saadaval ka musta ja halli värvi. Lisainformatsioon allpool.

LEA PÕRANDALAMP, SUUR

160.00€

Stiilne ja omapärane klaasist kupliga Lea põrandalamp on interjööris tõeline pilgupüüdja. Soe valgusallikas ning samas ka skulptuur. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 49 tootest (5 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019