• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
BUTTON PINK, SININE

380.00€

Klassikaline velvetkattega pink on isikupärane ja stiilne. Sobib ideaalselt koridori jalanõude kapi juurde või magamistuppa voodi ette. Pink on valmistatud tammepuidust. Lisainformatsioon allpool.

DECO TUMBA, ROHELINE

335.00€

Retrohõnguline tool toob igasse tuppa isikupära ja silmailu. Lisainformatsioon allpool.

DIA TUMBA, HALL

180.00€

Dia tumba ei jää kellelgi märkamatuks. Tumba on nutikas ja praktiline abimees, mis annab kodule hubase interjööri. Võimalusi tumba kasutamiseks on mitmeid. Lisainformatsioon allpool.

GRANDMA TUMBA, PRUUN

150.00€

Ülistiilne ja klassikaline tumba ei jää kellelgi märkamatuks. Tumba on nutikas ja praktiline abimees, mis annab kodule hubase interjööri. Võimalusi tumba kasutamiseks on mitmeid. Lisainformatsioon all

MOLTO PINK, HALL

399.00€

Suur (102cm läbimõõduga) Molto pink ei jää kellelgi märkamatuks. Väga isikupärane ja stiilne pink annab kodule väga hubase interjööri. Sobib nii magamistuppa kui elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

NICK PINK, MUST

600.00€

Nick pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib imeliselt skandinaavialikku interjööri. Praktiline pink on sobilik nii esikus, magamistoas kui ka elutoas. Lisainformatsioon allpool.

OAK PINK, HALL

450.00€

Oak pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib imeliselt skandinaavialikku interjööri. Praktiline pink on sobilik nii esikus, magamistoas kui ka elutoas. Lisainformatsioon allpool.

TUMBA BLACK

55.00€ 69.00€

Tumba Black sobib nii tuppa kui terrassile. Tumba on keskmisest tugevam, mis tagab istujale täieliku mugavuse. Sobilik nii istumiseks kui ka diivanilaua asenduseks. Lisainformatsioon allpool.

TUMBA GREY

55.00€ 69.00€

Grey tumba sobib nii tuppa kui terrassile. Tumba on keskmisest tugevam, mis tagab istujale täieliku mugavuse. Sobilik nii istumiseks kui ka diivanilaua asenduseks. Lisainformatsioon allpool.

ÜMMARGUNE PINK, HALL

220.00€

Stiilne ümmargune pink sobib elutuppa või esikusse. Saadaval ka punast värvi. Lisainformatsioon allpool.

ÜMMARGUNE PINK, MUST

220.00€

Minimalistliku stiiliga ümmargune pink sobib elutuppa või esikusse. Lisainformatsioon allpool.

ÜMMARGUNE PINK, PUNANE

220.00€

Stiilne ümmargune pink sobib elutuppa või esikusse. Saadaval ka halli värvi. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019