• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
ASHER PÄEVAVOODI

1 200.00€

Asher päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

BULKY PÄEVAVOODI

1 400.00€

Bulky päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

BUTTON PINK, SININE

380.00€

Klassikaline velvetkattega pink on isikupärane ja stiilne. Sobib ideaalselt koridori jalanõude kapi juurde või magamistuppa voodi ette. Pink on valmistatud tammepuidust. Lisainformatsioon allpool.

CITA PÄEVAVOODI

1 200.00€

Cita päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

DECO TUMBA, ROHELINE

340.00€

Retrohõnguline tool toob igasse tuppa isikupära ja silmailu. Lisainformatsioon allpool.

DIA TUMBA, HALL

180.00€

Dia tumba ei jää kellelgi märkamatuks. Tumba on nutikas ja praktiline abimees, mis annab kodule hubase interjööri. Võimalusi tumba kasutamiseks on mitmeid. Lisainformatsioon allpool.

DOLL PINK, HALL

600.00€

Praktiline Doll pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib ideaalselt esikusse. Pingi istumisosa all on kaks sahtlit, kus on võimalik hoida salle, mütse, kindaid. Lisainformatsioon allpool.

DRAW PINK

380.00€

Praktiline Draw pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib ideaalselt esikusse. Pingi istumisosa all on sahtel ja avatud riiul, kus on võimalik hoida salle, mütse, kindaid. Lisainformatsioon allpool.

GRANDMA TUMBA, PRUUN

150.00€

Ülistiilne ja klassikaline tumba ei jää kellelgi märkamatuks. Tumba on nutikas ja praktiline abimees, mis annab kodule hubase interjööri. Võimalusi tumba kasutamiseks on mitmeid. Lisainformatsioon all

HAILEY PÄEVAVOODI

950.00€

Hailey päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

LOLA PINK, MUST

300.00€

Musta värvi pink, mis võlub oma lihtsuse ja stiilsusega. Sobib ideaalselt söögilaua taha, esikusse või magamistuppa voodi ette. Lisainformatsioon allpool.

MICK PINK, VÄIKE

230.00€

Praktiline Mick pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib ideaalselt esikusse, magamistuppa voodi ette või elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020