• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
ASHER PÄEVAVOODI

1 200.00€

Asher päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

BULKY PÄEVAVOODI

1 400.00€

Bulky päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

BUTTON PINK, SININE

305.00€ 380.00€

Klassikaline velvetkattega pink on isikupärane ja stiilne. Sobib ideaalselt koridori jalanõude kapi juurde või magamistuppa voodi ette. Pink on valmistatud tammepuidust. Lisainformatsioon allpool.

CITA PÄEVAVOODI

1 200.00€

Cita päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

DECO TUMBA, ROHELINE

335.00€

Retrohõnguline tool toob igasse tuppa isikupära ja silmailu. Lisainformatsioon allpool.

DIA TUMBA, HALL

180.00€

Dia tumba ei jää kellelgi märkamatuks. Tumba on nutikas ja praktiline abimees, mis annab kodule hubase interjööri. Võimalusi tumba kasutamiseks on mitmeid. Lisainformatsioon allpool.

DOLL PINK, HALL

590.00€

Praktiline Doll pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib ideaalselt esikusse. Pingi istumisosa all on kaks sahtlit, kus on võimalik hoida salle, mütse, kindaid. Lisainformatsioon allpool.

GRANDMA TUMBA, PRUUN

150.00€

Ülistiilne ja klassikaline tumba ei jää kellelgi märkamatuks. Tumba on nutikas ja praktiline abimees, mis annab kodule hubase interjööri. Võimalusi tumba kasutamiseks on mitmeid. Lisainformatsioon all

HAILEY PÄEVAVOODI

950.00€

Hailey päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

LOLA PINK, MUST

400.00€

Musta värvi pink, mis võlub oma lihtsuse ja stiilsusega. Sobib ideaalselt söögilaua taha, esikusse või magamistuppa voodi ette. Lisainformatsioon allpool.

MICK PINK, VÄIKE

215.00€

Praktiline Mick pink on minimalistliku stiiliga, mis sobib ideaalselt esikusse, magamistuppa voodi ette või elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

MOLTO PINK, HALL

399.00€

Suur (102cm läbimõõduga) Molto pink ei jää kellelgi märkamatuks. Väga isikupärane ja stiilne pink annab kodule väga hubase interjööri. Sobib nii magamistuppa kui elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 22 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020