• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
2-KORDNE SERVEERIMISALUS

40.00€

2-kordne serveerimisalus, millel on naturaalsest puidust jalg. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

3 KERAAMILIST KRUUSI

25.00€ 30.00€

Kolm erivärvilist keraamilist kruusi, ilma sangata. Kruusid on käsitsi valmistatud, mistõttu võib esineda väikseid ebakorrapärasusi. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad. Lisainfo allpool. VIIMANE!

BAMBOO SEINAPEEGEL

155.00€

Lihtne bambusest raamiga seinapeegel on praktiline ja ilus sisustusese. Sobib ideaalselt igasse põhjamaise interjööriga esikusse, magamistuppa või garderoobi. Lisainformatsioon allpool.

BRASS SEINAKELL, MUST

70.00€

Tõeliselt kaunis ja stiilne metallist valmistatud seinakell koos kuldsete detailidega. Sobib ideaalselt igale poole, igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

BRASS SEINAKELL, VALGE

70.00€

Tõeliselt kaunis ja stiilne metalläärtega seinakell koos kuldsete detailidega. Sobib ideaalselt igale poole, igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

CONCRETE SEINAKELL, HALL

75.00€

Tõeliselt kaunis ja stiilne betoonist valmistatud seinakell koos nahast rihma ja kuldsete detailidega. Sobib ideaalselt igale poole, igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

GITTE TALDRIK, HALL

3.00€ 5.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Nõudepesumasinas pestav.Lisainfo allpool.

HAMBAHARJAHOIDJA, VALGE

11.00€

Plastmassist hambaharjahoidja lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Lisainformatsioon allpool.

ICE SERVEERIMISALUS

9.00€

Kvaliteetset ja käsitsi valmistatud serveerimisalust on võimalik kasutada ka magustoidu serveerimiseks. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

ICE SERVEERIMISKAUSS, SUUR

31.00€

Kvaliteetne ja käsitsi valmistatud serveerimiskauss on ilus ja pilkupüüdev. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

ICE SERVEERIMISKAUSS, VÄIKE

21.00€

Kvaliteetne ja käsitsi valmistatud serveerimiskauss on ilus ja pilkupüüdev. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

ICE TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK, SUUR

85.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Lisainfo allpool. KOGUSEID ON VÕIMALIK MUUTA (e-mail).

Tooted 1 kuni 12, kokku 78 tootest (7 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020