• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
2-KORDNE SERVEERIMISALUS

40.00€

2-kordne serveerimisalus, millel on naturaalsest puidust jalg. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

3 KERAAMILIST KRUUSI

30.00€

Kolm erivärvilist keraamilist kruusi, ilma sangata. Kruusid on käsitsi valmistatud, mistõttu võib esineda väikseid ebakorrapärasusi. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad. Lisainformatsioon allpool.

BAMBOO SEINAPEEGEL

155.00€

Lihtne bambusest raamiga seinapeegel on praktiline ja ilus sisustusese. Sobib ideaalselt igasse põhjamaise interjööriga esikusse, magamistuppa või garderoobi. Lisainformatsioon allpool.

BRASS SEINAKELL, MUST

70.00€

Tõeliselt kaunis ja stiilne metallist valmistatud seinakell koos kuldsete detailidega. Sobib ideaalselt igale poole, igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

BRASS SEINAKELL, VALGE

70.00€

Tõeliselt kaunis ja stiilne metalläärtega seinakell koos kuldsete detailidega. Sobib ideaalselt igale poole, igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

CONCRETE SEINAKELL, HALL

75.00€

Tõeliselt kaunis ja stiilne betoonist valmistatud seinakell koos nahast rihma ja kuldsete detailidega. Sobib ideaalselt igale poole, igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY RÄTIKUREDEL

120.00€

Dekoratiivne minimalistlik rätikuhoidja, mis sobib ideaalselt vannituppa. VIIMANE! Lisainformatsioon allpool.

HAMBAHARJAHOIDJA, VALGE

11.00€

Plastmassist hambaharjahoidja lisab igasse vannituppa elegantsust ja stiilsust. Lisainformatsioon allpool.

KAHEOSALINE RÄTIKUHOIDJA

120.00€

Minimalistlik ja elegantne rätikuhoidja sobib ideaalselt vannituppa. Nüüd on koht, kus hoida ja kuivatada käterätte. Lisainformatsioon allpool.

KENDRA KAUSS, 6TK

55.00€

Kvaliteetne ja käsitsi valmistatud Kendra kauss on pilkupüüdev. Sobib suurepäraselt samast sarjast tasside ja taldrikutega. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpoolKomplekti kuulub 6 kaussi.

KENDRA KRUUSID, 6TK

50.00€

Kvaliteetsetest ja käsitsi valmistatud kruusidest on ideaalne nautida hommikukohvi. Komplekti kuulub 6 kruusi, mis on nõudepesumasinas pestavad. Vali juurde ka samast sarjast taldrikud ja kausid.

KENDRA TALDRIKUKOMPLEKT, SUUR, 6TK

80.00€

Kvaliteetsed, käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad, isikupärased ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Komplekti kuulub 6 taldrikut.

Tooted 1 kuni 12, kokku 68 tootest (6 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019