• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AIDA RIIUL

240.00€

Riiul mahutab ideaalselt kõik sisustuselemendid. Sobib suurepäraselt esikusse või elutuppa.

AKSEL KAPP, SUUR

1 300.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

AKSEL KAPP, VÄIKE

1 000.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

ALEXA VITRIINKAPP

1 300.00€

Modernne vitriin sobib ideaalselt skandinaavialikku interjööri. Kapil on 4 suurt sahtlit ja klaasist uksed ning küljed, mis annab eriti efektse mulje interjöörile. Lisainformatsioon allpool.

ALLISON DIIVANILAUD

390.00€

Stiilne diivanilaud lisab interjööri elegantsi. Laua ümbermõõt on 76 cm. Allisoni diivanilaud ei jää kellelegi märkamatuks. Valmistatud alumiiniumist. Lisainformatsioon allpool.

ANNA KIRJUTUSLAUD

600.00€

Anna kirjutuslaual on 4 sahtlit. Laud sobib suurepäraselt nii kontorisse kui ka kodukontorisse. Laud on minimalistlik ja kompaktne kuid sahtlisse mahub kõik vajalik. Lisainformatsioon allpool.

ASHER PÄEVAVOODI

1 100.00€

Asher päevavoodi on ideaalne koht, kus raskest päevast puhata või aega iseendale võtta. Päevavoodi on stiilne, mis lisab interjööri elegantsust. Lisainformatsioon allpool.

ASTA DIIVANILAUD, MUST

125.00€

Asta diivanilaual on praktiline sahtel, milles saab hoida ajakirju või raamatuid. Kvaliteetne ja ilus laud kaunistab iga elutuba. Lisainformatsioon allpool.

BAARITOOL PENNY

120.00€

Skandinaavialikult elegantne baaritool sobib põhjamaise stiiliga kööki. Puidust baaritool annab interjöörile kerge ja naturaalse välimuse. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIIN

470.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

870.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

BLOOM MUST TOOL

159.00€

Bloom söögitool on valmistatud polüesterist ja metalljalgadest. Stiilne tool on sobilik igaks otstarbeks. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 94 tootest (8 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019