• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
ACTIVITY TOY

19.00€

Arendab lapse motoorikat. Sobib ideaalselt kingituseks. Lisainformatsioon allpool.

ADVENTURES VAIP

105.00€

Armas ja lihtne vaip muudab lapsetoa veelgi mängulisemaks. Puuvillane vaip on üsna suur. Lisainformatsioon allpool.

ANANASSI HOIUKORV

145.00€

Ananassikujuline hoiukorv lisab lapsetuppa isikupära. Omapärases hoiukorvis on võimalik hoida mänguasju ja kõike muud, mida soovitakse silma alt eemaldada. Lisainformatsioon allpool.

BAMBOO PINK

185.00€

Kvaliteetne bambusest punutud pink on hea koht, kus laps saab mängimisest puhata. Lisab interjööri pehmust ja soojust. Lisainformatsioon allpool.

BAMBOO TOOL

120.00€

Kvaliteetne bambusest punutud tool on hea koht, kus laps saab mängimisest puhata. Lisab interjööri pehmust ja soojust. Lisainformatsioon allpool.

BEAR HOIUKORV

145.00€

Kvaliteetses punutud ning üsna mahukas hoiukorvis on võimalik hoida mänguasju. Hoiukorvid on ideaalsed korra ja puhtuse hoidmiseks. Lisainformatsioon allpool.

BEAR RIIUL

269.00€

Karupeakujuline raamaturiiul on nii omapärane, et see lisab isikupära igasse lapsetuppa. Võimalik hoida raamatuid, aksessuaare ja väiksemaid mänguasju. Lisainformatsioon allpool.

BERTINE PUPPET SHOW

170.00€

Lase oma fantaasial lennata ja esita oma sõpradele väikene etendus. Bertine puppet theatre on just sobiv abimees. Lisainformatsioon allpool.

BLENDER PUUVILJADEGA

49.00€

7-osaline komplekt, kuhu kuulub blender, kruus, nuga ja poolikud puuviljad. Vastupidavad ja kvaliteetsed osad. Lisainformatsioon allpool.

BRENDT NUKUMAJA

150.00€

Armas ja lihtne nukumaja on iga väikese tüdruku unistus. Nukumaja on 105cm kõrge ja piisavalt lai, et kõik lemmikud nukud sinna mahuksid. Lisainformatsioon allpool.

BUNNY HOIUKAST, HALL

110.00€

Kvaliteetne hoiukast, kuhu mahuvad lapse lemmikmänguasjad. Lisainformatsioon allpool.

CLOUD RIIUL

30.00€ 45.00€

VIIMANE! Valge pilvekujuline seinariiul lastetuppa. Ideealne hoiustamaks väiksemaid asju. Valmistatud Taanis. Kvaliteetne käsitöö. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 70 tootest (6 lehekülge)

Möblering OÜ © 2021