• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
FRIDA LAELAMP, VALGE

260.00€

Frida laelamp annab interjöörile viimase lihvi. See on laelamp, mis ei jää kellelegi märkamatuks. Lisainformatsioon allpool.

JULES LAELAMP, HALL

200.00€

Industriaalse stiiliga laevalgusti sobib ideaalselt kööki või koridorisse. Hübschi laelamp muudab iga kodu stiilseks. Saadaval ka valget ja musta värvi. Lisainformatsioon allpool.

JULES LAELAMP, MUST

200.00€

Industriaalse stiiliga laevalgusti sobib ideaalselt kööki või koridorisse. Hübschi laelamp muudab iga kodu stiilseks. Saadaval ka valget ja halli värvi. Lisainformatsioon allpool.

JULES LAELAMP, VALGE

200.00€

Industriaalse stiiliga laevalgusti sobib ideaalselt kööki või koridorisse. Hübschi laelamp muudab iga kodu stiilseks. Saadaval ka musta ja halli värvi. Lisainformatsioon allpool.

MILNER LAELAMP, MUST

170.00€

Milner on stiilne laelamp magamistuppa, söögituppa, koridori või elutuppa. Valmistatud metallist. Saadaval ka valget värvi. Lisainformatsioon allpool.

MILNER LAELAMP, VALGE

170.00€

Milner on stiilne laelamp magamistuppa, söögituppa, koridori või elutuppa. Valmistatud metallist. Saadaval ka musta värvi. Lisainformatsioon allpool.

MUST LAELAMP

105.00€

Modernne betoonist must laelamp. Lisainformatsioon allpool.

NILS LAELAMP

200.00€

Stiilne ja omapärane Hübschi laevalgusti loob hubase valguse. Minimaalne kogus 2tk.

ROHELINE LAELAMP

200.00€

Alumiiniumist roheline laelamp lisab igale kodule isikupärasust ja modernsust. Viimane!

SIZ LAELAMP, KULDNE

200.00€

Stiilne ja modernne laelamp sobib koridori, elutuppa söögilaua kohale. Kuldne lisab interjööri luksust ja glamuuri. Valgusti loob interjööri hubase valguse. Lisainformatsioon allpool.

VALGE LAELAMP

240.00€

Alumiiniumist valge laelamp lisab igale kodule isikupärasust ja modernsust. Lisainformatsioon allpool.

VIC LAELAMP, MUST

190.00€

Retrohõnguline Vic laelamp lisab interjööri stiilsust ja trendikust. Metallist laelamp on suur ja annab üldvalgust sinna kuhu vaja. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019