• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
3 KERAAMILIST KRUUSI

15.00€ 30.00€

Kolm erivärvilist keraamilist kruusi, ilma sangata. Kruusid on käsitsi valmistatud, mistõttu võib esineda väikseid ebakorrapärasusi. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad.

ALIR JÄÄNÕU

60.00€

Messingust Alir jäänõu hoiab sinu vahuveini kauem külmana. Sobib kasutamiseks ka lihtsalt dekoratiivina. Lisainformatsioon allpool.

ALUM SALATIAUSID, 2TK

120.00€

Stiilsed ja suured salatikausid. Komplekti kuulub 2 kaussi- üks väiksem, teine suurem. Taani disain. Lisainformatsioon allpool.

AURA TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK

100.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Komplektis 6 taldrikut. Lisainfo allpool.

BERICA KRUUS

7.00€

Kaasaegse kujuga ning käepidemega tassi on mugav käes hoida. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Naudi oma hommikukohvi või teed just sellest kruusist. Lisainformatsioon allpool.

BLOCK KANDIK

30.00€ 78.00€

DEFEKTIGA!! VEIDIKENE ON VÄRV ÄÄRTEST MAAS! Ilus mangopuidust kandik on ideaalne toitude ja jookide serveerimiseks. Lisainformatsioon allpool.

CLEA TASS

9.00€

Ilma sangata Clea joogitassi on mugav käes hoida. Sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Puhas, lihtne stiil. Lisainformatsioon allpool.

DISH TORDIALUS

49.00€

Ilus tordialus sobib nii igapäevaseks kui ka pidulike sündmuste puhul kasutamiseks. Küpseta oma lemmiktort ja serveeri see imeilusa tordialusega. Lisainformatsioon allpool.

EDA PRÜGIKAST, 30L

95.00€

Pedaaliga prügikasti mahutavus on 30l. Saadaval mitmes eri suuruses. Lisainformatsioon allpool.

EMILY KRUUSID, 6TK

40.00€

Kvaliteetsetest ja käsitsi valmistatud kruusidest on ideaalne nautida hommikukohvi. Vali juurde ka samast sarjast taldrikud ja kausid. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

EMILY SUPIKAUSID, 6TK

75.00€

Kvaliteetsed, käsitsi valmistatud supikausid on ilusad ja isikupärased. Supikausid on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

EMILY TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK, VÄIKE

65.00€

Kvaliteetsed, käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja isikupärased. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

Tooted 1 kuni 12, kokku 60 tootest (5 lehekülge)

Möblering OÜ © 2022