• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
2-KORDNE SERVEERIMISALUS

40.00€

2-kordne serveerimisalus, millel on naturaalsest puidust jalg. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

3 KERAAMILIST KRUUSI

30.00€

Kolm erivärvilist keraamilist kruusi, ilma sangata. Kruusid on käsitsi valmistatud, mistõttu võib esineda väikseid ebakorrapärasusi. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad.

ALIR JÄÄNÕU

60.00€

Messingust Alir jäänõu hoiab sinu vahuveini kauem külmana. Sobib kasutamiseks ka lihtsalt dekoratiivina. Lisainformatsioon allpool.

ALUM SALATIAUSID, 2TK

120.00€

Stiilsed ja suured salatikausid. Komplekti kuulub 2 kaussi- üks väiksem, teine suurem. Taani disain. Lisainformatsioon allpool.

AURA TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK

100.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Komplektis 6 taldrikut. Lisainfo allpool.

BERICA KRUUS

7.00€

Kaasaegse kujuga ning käepidemega tassi on mugav käes hoida. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Naudi oma hommikukohvi või teed just sellest kruusist. Lisainformatsioon allpool.

CAST TEEKANN

75.00€

Tumeda tooni ja ülimalt kauni kuju tõttu on Cast teekann imeline detail Teie köögis või laua peal. Valmistatud malmist. Lisainformatsioon allpool.

CLEA TASS

9.00€

Ilma sangata Clea joogitassi on mugav käes hoida. Sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Puhas, lihtne stiil. Lisainformatsioon allpool.

DISH TORDIALUS

49.00€

Ilus tordialus sobib nii igapäevaseks kui ka pidulike sündmuste puhul kasutamiseks. Küpseta oma lemmiktort ja serveeri see imeilusa tordialusega. Lisainformatsioon allpool.

EDA PRÜGIKAST, 30L

95.00€

Pedaaliga prügikasti mahutavus on 30l. Saadaval mitmes eri suuruses. Lisainformatsioon allpool.

EDA PRÜGIKAST, 30L, ECRU

95.00€

Pedaaliga prügikasti mahutavus on 30l. Sobib kasutamiseks köögis. Saadaval mitmes eri suuruses. Lisainformatsioon allpool.

EMILY KRUUSID, 6TK

40.00€

Kvaliteetsetest ja käsitsi valmistatud kruusidest on ideaalne nautida hommikukohvi. Vali juurde ka samast sarjast taldrikud ja kausid. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

Tooted 1 kuni 12, kokku 66 tootest (6 lehekülge)

Möblering OÜ © 2021