• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
2-KORDNE SERVEERIMISALUS

40.00€

2-kordne serveerimisalus, millel on naturaalsest puidust jalg. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

3 KERAAMILIST KRUUSI

30.00€

Kolm erivärvilist keraamilist kruusi, ilma sangata. Kruusid on käsitsi valmistatud, mistõttu võib esineda väikseid ebakorrapärasusi. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad. Lisainformatsioon allpool.

KENDRA KAUSS, 6TK

55.00€

Kvaliteetne ja käsitsi valmistatud Kendra kauss on pilkupüüdev. Sobib suurepäraselt samast sarjast tasside ja taldrikutega. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpoolKomplekti kuulub 6 kaussi.

KENDRA KRUUSID, 6TK

50.00€

Kvaliteetsetest ja käsitsi valmistatud kruusidest on ideaalne nautida hommikukohvi. Komplekti kuulub 6 kruusi, mis on nõudepesumasinas pestavad. Vali juurde ka samast sarjast taldrikud ja kausid.

KENDRA TALDRIKUKOMPLEKT, SUUR, 6TK

80.00€

Kvaliteetsed, käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad, isikupärased ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Komplekti kuulub 6 taldrikut.

KENDRA TALDRIKUKOMPLEKT, VÄIKE, 6TK

60.00€

Kvaliteetsed käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad, isikupärased ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Komplekti kuulub 6 taldrikut.

KLAASIST JOOGIKANN

19.00€

Lihtne, ilus ja stiilne joogikann, mis sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulikuma sündmuse puhul lauda kaunistama. Karahvinil on korgist kaas. Mahutab 1l. Lisainformatsioon allpool.

KÖÖGIRÄTIKUD, ERIVÄRVID, 3TK

17.00€

Bloomingville rätikud näevad head välja igas köögis. Rätikud on 100% puuvill ja masinpestavad. Komplekti kuulub 3 köögirätikut. Lisainformatsioon allpool.

KÖÖGIRÄTIKUKOMPLEKT, HALL, 2TK

19.00€

Bloomingville rätikud näevad head välja igas köögis. Rätikud on 100% puuvill ja masinpestavad. Komplekti kuulub 2 köögirätikut. Lisainformatsioon allpool.

KÖÖGIRÄTIKUKOMPLEKT, VALGE, 2TK

10.00€

Bloomingville rätikud näevad head välja igas köögis. Rätikud on 100% puuvill ja masinpestavad. Komplekti kuulub 2 köögirätikut. Lisainformatsioon allpool.

LEAH KRUUSID, 4TK

35.00€

Kvaliteetsetest ja käsitsi valmistatud kruusidest on ideaalne nautida hommikukohvi või teed. Komplekti kuulub 4 kruusi, mis on nõudepesumasinas pestavad. Lisainformatsioon allpool.

LEAH SOOLATOPS

16.00€

Kvaliteetne ja käsitsi valmistatud Leah soolatops on samal ajal nii praktiline kui ka ilus kaunistus laual või kapi peal. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019