• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
2-KORDNE SERVEERIMISALUS

30.00€ 40.00€

2-kordne serveerimisalus, millel on naturaalsest puidust jalg. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

3 KERAAMILIST KRUUSI

30.00€

Kolm erivärvilist keraamilist kruusi, ilma sangata. Kruusid on käsitsi valmistatud, mistõttu võib esineda väikseid ebakorrapärasusi. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad.

ALUM SALATIAUSID, 2TK

120.00€

Stiilsed ja suured salatikausid. Komplekti kuulub 2 kaussi- üks väiksem, teine suurem. Taani disain. Lisainformatsioon allpool.

AURA TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK

100.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Komplektis 6 taldrikut. Lisainfo allpool.

EMILY KRUUSID, 6TK

40.00€

Kvaliteetsetest ja käsitsi valmistatud kruusidest on ideaalne nautida hommikukohvi. Vali juurde ka samast sarjast taldrikud ja kausid. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

EMILY SUPIKAUSID, 6TK

75.00€

Kvaliteetsed, käsitsi valmistatud supikausid on ilusad ja isikupärased. Supikausid on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

EMILY TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK, VÄIKE

65.00€

Kvaliteetsed, käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja isikupärased. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. VÕIMALIK MUUTA KOGUSEID (e-mail).

GITTE TALDRIK, HALL

5.00€ 7.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad ja pilkupüüdvad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Lisainfo allpool. 2 VIIMAST!

ICE SERVEERIMISALUS

9.00€

Kvaliteetset ja käsitsi valmistatud serveerimisalust on võimalik kasutada ka magustoidu serveerimiseks. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

ICE SERVEERIMISKAUSS, VÄIKE

21.00€

Kvaliteetne ja käsitsi valmistatud serveerimiskauss on ilus ja pilkupüüdev. Nõudepesumasinas pestav. Lisainformatsioon allpool.

ICE TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK, SUUR

70.00€ 85.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Lisainfo allpool. KOGUSEID ON VÕIMALIK MUUTA (e-mail).

ICE TALDRIKUKOMPLEKT, 6TK, VÄIKE

50.00€ 60.00€

Kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud taldrikud on ilusad. Taldrikud on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulike sündmuste puhul. Lisainfo allpool. KOGUSEID ON VÕIMALIK MUUTA (e-mail).

Tooted 1 kuni 12, kokku 45 tootest (4 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020