• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
ANANASSI HOIUKORV

145.00€

Ananassikujuline hoiukorv lisab lapsetuppa isikupära. Omapärases hoiukorvis on võimalik hoida mänguasju ja kõike muud, mida soovitakse silma alt eemaldada. Lisainformatsioon allpool.

BARNEY RAAMATURIIUL

185.00€

Krabikujuline seinale kinnitatav riiul muudab laspetoa veelgi mängulisemaks ja isikupärasemaks. Sobib väiksemate asjade hoiustamiseks. Lisainformatsioon allpool.

BEAR HOIUKORV

145.00€

Kvaliteetses punutud ning üsna mahukas hoiukorvis on võimalik hoida mänguasju. Hoiukorvid on ideaalsed korra ja puhtuse hoidmiseks. Lisainformatsioon allpool.

BEAR RIIUL

269.00€

Karupeakujuline raamaturiiul on nii omapärane, et see lisab isikupära igasse lapsetuppa. Võimalik hoida raamatuid, aksessuaare ja väiksemaid mänguasju. Lisainformatsioon allpool.

BUNNY HOIUKAST, HALL

110.00€

Kvaliteetne hoiukast, kuhu mahuvad lapse lemmikmänguasjad. Lisainformatsioon allpool.

CLOUD RIIUL

20.00€ 45.00€

VIIMANE! Valge pilvekujuline seinariiul lastetuppa. Ideealne hoiustamaks väiksemaid asju. Valmistatud Taanis. Kvaliteetne käsitöö. Lisainformatsioon allpool.

DIMITROVA KORV

68.00€

Pilvekujuline korv sobib nii laua, aknalaua kui ka põranda peale. Ideaalne koht, kus hoida oma raamatuid või mänguasju. Lisainformatsioon allpool.

DINNE HOIUKORV

90.00€

Meile meeldib, kui tuba on puhas ja korras! Lase sellel lõbusal kaelkirjakukujulise korvil oma kõige ägedamaid mänguasju hoiustada. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY SEINARIIUL

105.00€

Võrgust seinariiul on väga omapärane ja sobib modernse/ industriaalse stiiliga lapsetuppa. Mahutab väiksemad aksessuaarid. Valmistatud metallist. Lisainformatsioon allpool.

ELMAR RIIUL

369.00€

Elevandikujuline seinale kinnitatav riiul muudab lapsetoa veelgi mängulisemaks ja isikupärasemaks. Sobib väiksemate asjade hoiustamiseks. Lisainformatsioon allpool.

FREDDIE HOIUKORV

139.00€

Nüüd on su lemmikmänguasjadel hoiustamiskoht ning tänu sellele saad oma toa hoida korras. Lisainformatsioon allpool.

FUN HOIUKAST

129.00€

Kvaliteetne hoiukast, kuhu mahuvad lapse lemmikmänguasjad. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2022