• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AKSEL KAPP, SUUR

1 400.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

AKSEL KAPP, VÄIKE

1 350.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

BERN VITRIIN

550.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

750.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

CATHLEEN SEINARIIUL

55.00€

Ilus ja boho stiilis seinariiul sobib igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

COLLECT KAPP

764.00€

Lihtne ja tööstuslik disain muudab selle ideaalseks ruumide jaoks, mis vajavad hoiuruumideks lihtsat ja kena mööblieset. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

275.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

DOUVE RAAMATUKAPP

119.00€

Ilus, lihtne ja praktiline raamatukapp, mis sobib ka muude lemmikaksessuaaride hoiustamiseks. Kapp sobib väga hästi koridori, magamistuppa või elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE REDEL

350.00€

Valgest tammest valmistatud redelriiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

600.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

HALI ÖÖKAPP

370.00€

See silmapaistev öökapp annab lisa hoiustamisruumi ja on samal ajal interjööris kõige meeldejäävam ese. Öökapi uksel on mägede motiiv. Lisainformatsioon allpool. Võib esineda värvide erinevusi.

HARMONY VITRIINKAPP

1 345.00€

Tuhaspoonist valmisatud kapp. Peen metallist alus ning raske puidust pealispind moodustab kena kontrasti. Kapi klaasid on karastatud ning on purunemis- ja kriimustuskindlad. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2021