• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AKSEL KAPP, VÄIKE

1 000.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

ASH KUMMUT

530.00€

Stiilne ja praktiline kummut mahutab kõik vajalikud aksessuaarid. Kummut on valmistatud tammepuidust. Kvaliteetne Taani disain, mis jääb silma igaühele. Sobib ideaalselt igasse ruumi. Info all.

BERN VITRIIN

400.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

850.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

CARA RIIUL, MUST

250.00€

Lihtne ja kvaliteetne metallist raamiga riiul. Riiuli osad on mustaks värvitud klaasist. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

250.00€ 300.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE RIIUL

230.00€ 350.00€

Valgest tammest valmistatud riiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

595.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

JALANÕUDEKAPP

225.00€

Seinale kinnitatav tammepuidust jalanõudekapp on praktiline sisustusese. Rohkemate jalanõude mahutamiseks, tellige kaks kappi korraga, mis jätavad eriti stiilse mulje. Lisainformatsioon allpool.

LEA SEINARIIUL

115.00€

Seinale kinnitatav Lea seinariiulil on 6 riiuli osa. Riiulile mahuvad kõik lemmikud aksessuaarid. Sobib igasse tuppa. Valmistatud metallist ja paulownia puust. Lisainformatsioon allpool.

MATT RIIUL, MUST

400.00€

Minimalistlik ja modernne Matt riiul sobib skandinaavialikku interjööri. Lihtne ent samas klassikaline ja stiilne riiul sobib esikusse, elutuppa, kontorisse, magamistuppa. Lisainformatsioon allpool.

METALLIST RIIUL, MUST

65.00€

Industriaalse stiiliga metallist riiul on praktiline sisustusese, mis mahutab väiksemaid esemeid. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 24 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020