• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AIDA RIIUL

230.00€

Riiul mahutab ideaalselt kõik sisustuselemendid. Sobib suurepäraselt esikusse või elutuppa.

BERN VITRIIN

470.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

870.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

300.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE RIIUL

350.00€

Valgest tammest valmistatud riiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

600.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

MATT RIIUL, MUST

365.00€

Minimalistlik ja modernne Matt riiul sobib skandinaavialikku interjööri. Lihtne ent samas klassikaline ja stiilne riiul sobib esikusse, elutuppa, kontorisse, magamistuppa. Lisainformatsioon allpool.

METALLIST RIIUL, MUST

280.00€

See seisev metallist riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Efektne riiul sobib igasse elutuppa, esikusse ja magamistuppa. Lisainformatsioon allpool.

NEIL KAPP

1 100.00€

Tammepuidust kalasabamustriline kapp ei jää kellelegi märkamatuks. Minimalistlik ja klassikaline kapp lisab interjööri elegantsust ja skandinaavialikku stiili. Lisainformatsioon allpool.

NICE VITRIIN, MUST

380.00€

Modernne vitriin sobib ideaalselt skandinaavialikku interjööri. Kapil on 3 sahtlit ja klaasist uksed ning küljed, mis annab eriti efektse mulje interjöörile. Lisainformatsioon allpool.

NICE VITRIIN, VALGE

380.00€

Modernne vitriin sobib ideaalselt skandinaavialikku interjööri. Kapil on 3 sahtlit ja klaasist uksed ning küljed, mis annab eriti efektse mulje interjöörile. Lisainformatsioon allpool.

OTTO SEINARIIUL, MUST

95.00€

Seinariiul Otto on praktiline ja modernne sisustusese, mis mahutab väiksemaid esemeid. Minimaalne kogus: 2. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 19 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019