• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AKSEL KAPP, SUUR

1 599.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

AKSEL KAPP, VÄIKE

1 740.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

BERN VITRIIN

600.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

915.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

CATHLEEN SEINARIIUL

63.00€

Ilus ja boho stiilis seinariiul sobib igasse tuppa. Lisainformatsioon allpool.

COLLECT KAPP

775.00€

Lihtne ja tööstuslik disain muudab selle ideaalseks ruumide jaoks, mis vajavad hoiuruumideks lihtsat ja kena mööblieset. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

340.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

DOUVE RAAMATUKAPP

169.00€

Ilus, lihtne ja praktiline raamatukapp, mis sobib ka muude lemmikaksessuaaride hoiustamiseks. Kapp sobib väga hästi koridori, magamistuppa või elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE REDEL

420.00€

Valgest tammest valmistatud redelriiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

600.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

HARMONY VITRIINKAPP

1 345.00€

Tuhaspoonist valmisatud kapp. Peen metallist alus ning raske puidust pealispind moodustab kena kontrasti. Kapi klaasid on karastatud ning on purunemis- ja kriimustuskindlad. Lisainformatsioon allpool.

ISABEL KAPP

1 800.00€

Industriaalse stiiliga kapp sobib ideaalselt serviiside ja nõude hoidmiseks. Kapil on 3 riiulit ning tugevad klaasuksed. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 22 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2022