• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AKSEL KAPP, SUUR

1 400.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

AKSEL KAPP, VÄIKE

1 350.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

ASH KONSOOLLAUD

750.00€

Ash konsoollaud on praktiline mööbliese nii koridoris, magamistoas kui ka elutoas. Konsoollaud on mahukas, kuhu saab kõik vajalikud esemed ära panna. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIIN

550.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

750.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

275.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

DOUVE RAAMATUKAPP

119.00€

Ilus, lihtne ja praktiline raamatukapp, mis sobib ka muude lemmikaksessuaaride hoiustamiseks. Kapp sobib väga hästi koridori, magamistuppa või elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE REDEL

350.00€

Valgest tammest valmistatud redelriiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

600.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

GOLD KONSOOLLAUD

250.00€

Kuldne konsoollaud sobib nii koridorisse, magamistuppa või elutuppa. Konsoollaual eksponeeri oma lemmikuid esemeid. Laua muudab praktiliseks selle all asuv riiul. Lisainformatsioon allpool.

ISABEL KAPP

1 300.00€

Industriaalse stiiliga kapp sobib ideaalselt serviiside ja nõude hoidmiseks. Kapil on 3 riiulit ning tugevad klaasuksed. Lisainformatsioon allpool.

JALANÕUDEKAPP

250.00€

Seinale kinnitatav tammepuidust jalanõudekapp on praktiline sisustusese. Rohkemate jalanõude mahutamiseks, tellige kaks kappi korraga, mis jätavad eriti stiilse mulje. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 31 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2021