• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AKSEL KAPP, SUUR

1 400.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

AKSEL KAPP, VÄIKE

1 350.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

ASH KONSOOLLAUD

750.00€

Ash konsoollaud on praktiline mööbliese nii koridoris, magamistoas kui ka elutoas. Konsoollaud on mahukas, kuhu saab kõik vajalikud esemed ära panna. Lisainformatsioon allpool.

ASH KUMMUT

550.00€

Stiilne ja praktiline kummut mahutab kõik vajalikud aksessuaarid. Kummut on valmistatud tammepuidust. Kvaliteetne Taani disain, mis jääb silma igaühele. Sobib ideaalselt igasse ruumi. Info all.

BERN VITRIIN

550.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

750.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

CARA RIIUL, MUST

230.00€

Lihtne ja kvaliteetne metallist raamiga riiul. Riiuli osad on mustaks värvitud klaasist. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

275.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

DOUVE RAAMATUKAPP

119.00€

Ilus, lihtne ja praktiline raamatukapp, mis sobib ka muude lemmikaksessuaaride hoiustamiseks. Kapp sobib väga hästi koridori, magamistuppa või elutuppa. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE REDEL

350.00€

Valgest tammest valmistatud redelriiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE RIIUL

340.00€

Valgest tammest valmistatud riiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

600.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 37 tootest (4 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020