• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
AIDA RIIUL

240.00€

Riiul mahutab ideaalselt kõik sisustuselemendid. Sobib suurepäraselt esikusse või elutuppa.

AKSEL KAPP, SUUR

1 300.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

AKSEL KAPP, VÄIKE

1 000.00€

Tammepuidust suur kapp, mis hoolimata oma suurusest, mõjub interjööris pehme ja õhulisena. Kapp on mahukas, kõik lauanõud, raamatud ja aksessuaarid mahuvad ilusti ära. Kapi küljed on klaasist.

ALEXA VITRIINKAPP

1 300.00€

Modernne vitriin sobib ideaalselt skandinaavialikku interjööri. Kapil on 4 suurt sahtlit ja klaasist uksed ning küljed, mis annab eriti efektse mulje interjöörile. Lisainformatsioon allpool.

ASH KUMMUT

560.00€

Stiilne ja praktiline kummut mahutab kõik vajalikud aksessuaarid. Kummut on valmistatud tammepuidust. Kvaliteetne Taani disain, mis jääb silma igaühele. Sobib ideaalselt igasse ruumi. Info all.

BERN VITRIIN

470.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka suurem variant. Lisainformatsioon allpool.

BERN VITRIINKAPP

870.00€

Bern metallist vitriinkapi uksi katab metallist võrk. Vitriinkapil on kolm riiulit. Saadaval ka väiksem variant. Lisainformatsioon allpool.

CARA RIIUL, MUST

270.00€

Lihtne ja kvaliteetne metallist raamiga riiul. Riiuli osad on mustaks värvitud klaasist. Lisainformatsioon allpool.

DISPLAY REDEL, SAHTLITEGA

300.00€

Nutika lahendusega Display redel sobib ideaalselt seina äärde, kus on vaja asju hoiustada- nt koridori, vannituppa, magamistuppa. Redelil on 2 sahtlit. Lisainformatsioon allpool.

ELEVATE RIIUL

350.00€

Valgest tammest valmistatud riiul mahutab suurepäraselt kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

FLACK RIIUL

600.00€

See eraldi seisev Flack riiul mahutab kõik sisustuselemendid. Lisainformatsioon allpool.

JALANÕUDEKAPP

225.00€

Seinale kinnitatav tammepuidust jalanõudekapp on praktiline sisustusese. Rohkemate jalanõude mahutamiseks, tellige kaks kappi korraga, mis jätavad eriti stiilse mulje. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 30 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2019