• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
ACTIVITY TOY

19.00€

Arendab lapse motoorikat. Sobib ideaalselt kingituseks. Lisainformatsioon allpool.

BERTINE PUPPET SHOW

170.00€

Lase oma fantaasial lennata ja esita oma sõpradele väikene etendus. Bertine puppet theatre on just sobiv abimees. Lisainformatsioon allpool.

BLENDER PUUVILJADEGA

49.00€

7-osaline komplekt, kuhu kuulub blender, kruus, nuga ja poolikud puuviljad. Vastupidavad ja kvaliteetsed osad. Lisainformatsioon allpool.

BRENDT NUKUMAJA

150.00€

Armas ja lihtne nukumaja on iga väikese tüdruku unistus. Nukumaja on 105cm kõrge ja piisavalt lai, et kõik lemmikud nukud sinna mahuksid. Lisainformatsioon allpool.

GARDEN KÄRU

80.00€

Imearmas ja kvaliteetne järelveetav käru on nii praktiline ese kui ka sobilik mängimiseks. Võimalik hoida väiksemaid mänguasju. Lisainformatsioon allpool.

GRASS NUKUVANKER

180.00€

See imearmas nukuvanker on iga väikese lapse unistus. Vanker on valmistatud bankuanist. Lisainformatsioon allpool.

HAMBAARSTI KOMPLEKT

37.00€

9-osaline komplekt, kuhu kuuluvad kõik vajalikud instrumendid, mida hambaarsti töös on vaja. Vastupidavad ja kvaliteetsed osad. Lisainformatsioon allpool.

HAMBURGER

9.00€

4-osaline komplekt, kuhu kuulub sai, pihv, salat ja juust. Kvaliteetsed ja vastupidavad osad. Lisainformatsioon allpool.

HELEROOSA NUKUVANKER

130.00€

Üliarmas heleroosa nukuvanker on valmistatud puidust. Ratastel on kummivuugist ribad, mis ei lase põrandale kahjustusi tekitada. Lisainformatsioon allpool.

HOLGA PEEGEL

79.00€

Veidi jänku kujulist meenutav peegel on nii omapärane, et ei jää kellelegi märkamatuks. Lisab lapsetuppa mängulisust. Lisainformatsioon allpool. VIIMANE!

JÄÄTISEKOMPLEKT

30.00€

5-osaline jäätisekomplekt, kuhu kuulub2 vahvlijäätist, 2 pulgajäätist ja hoidik. Kvaliteetsed ja vastupidavad osad. Lisainformatsioon allpool.

KIIKROLLER

130.00€

Puidust kiikhobune-roller, millega õpetada väikesele lapsele tasakaalu ja koordinatsiooni. Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 32 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2021