• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
BIRD MOBILE

59.00€

Armas ja puuvillane mängukaar lapse voodi kohale sobib kui valatult. Loob väga lapseliku ja samas ka romantilise õhkkonna. Lisainformatsioon allpool.

BLENDER PUUVILJADEGA

49.00€

7-osaline komplekt, kuhu kuulub blender, kruus, nuga ja poolikud puuviljad. Vastupidavad ja kvaliteetsed osad. Lisainformatsioon allpool.

GARDEN KÄRU

80.00€

Imearmas ja kvaliteetne järelveetav käru on nii praktiline ese kui ka sobilik mängimiseks. Võimalik hoida väiksemaid mänguasju. Lisainformatsioon allpool.

GRASS NUKUVANKER

200.00€

See imearmas nukuvanker on iga väikese lapse unistus. Vanker on valmistatud bankuanist. Lisainformatsioon allpool.

HAMBURGER

9.00€

4-osaline komplekt, kuhu kuulub sai, pihv, salat ja juust. Kvaliteetsed ja vastupidavad osad. Lisainformatsioon allpool.

HELEROOSA NUKUVANKER

130.00€

Üliarmas heleroosa nukuvanker on valmistatud puidust. Ratastel on kummivuugist ribad, mis ei lase põrandale kahjustusi tekitada. Lisainformatsioon allpool.

JÄÄTISEKOMPLEKT

30.00€

5-osaline jäätisekomplekt, kuhu kuulub2 vahvlijäätist, 2 pulgajäätist ja hoidik. Kvaliteetsed ja vastupidavad osad. Lisainformatsioon allpool.

KIIKROLLER

130.00€

Puidust kiikhobune-roller, millega õpetada väikesele lapsele tasakaalu ja koordinatsiooni. Lisainformatsioon allpool.

KÜPSISTEKOMPLEKT

39.00€

8-osaline komplekt, kuhu kuuluvad erinevad küpsised ja 1 kandik. Kvaliteetsed ja vastupidavad puidust osad. Lisainformatsioon allpool.

MÄNGUKÖÖK

200.00€

Iga lapse unistus- mänguköök. Stiilne ja omanäoline mänguköök, kus on kraan, kraanikauss, pliit, kell ja kapid. Lisainformatsioon allpool.

MÕÕDUPUU

39.00€

Vahva puidust valmistatud mõõdupuu. Lisab lapsetuppa mängulisust ja omapära. Lisainformatsioon allpool.

NUKU TEEKRUUSIDEKOMPLEKT, ROOSA, 4TK

18.00€

Roosat värvi teekruusid koos alustaldrikutega. Valmistatud kivikeraamikast. Nõudepesumasinas pestavad.Lisainformatsioon allpool.

Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020