• Mail: info@moblering.ee
  • Telefon: +372 5562 1308


Tabelvaade
Nimekiri
BIRD MOBILE

59.00€

Armas ja puuvillane mängukaar lapse voodi kohale sobib kui valatult. Loob väga lapseliku ja samas ka romantilise õhkkonna. Lisainformatsioon allpool.

BLENDER PUUVILJADEGA

49.00€

7-osaline komplekt, kuhu kuulub blender, kruus, nuga ja poolikud puuviljad. Vastupidavad ja kvaliteetsed osad. Lisainformatsioon allpool.

HAMBURGER

9.00€

4-osaline komplekt, kuhu kuulub sai, pihv, salat ja juust. Kvaliteetsed ja vastupidavad osad. Lisainformatsioon allpool.

HELEROOSA NUKUVANKER

130.00€

Üliarmas heleroosa nukuvanker on valmistatud puidust. Ratastel on kummivuugist ribad, mis ei lase põrandale kahjustusi tekitada. Lisainformatsioon allpool.

JÄÄTISEKOMPLEKT

30.00€

5-osaline jäätisekomplekt, kuhu kuulub2 vahvlijäätist, 2 pulgajäätist ja hoidik. Kvaliteetsed ja vastupidavad osad. Lisainformatsioon allpool.

KIIKROLLER

130.00€

Puidust kiikhobune-roller, millega õpetada väikesele lapsele tasakaalu ja koordinatsiooni. Lisainformatsioon allpool.

KÜPSISTEKOMPLEKT

39.00€

8-osaline komplekt, kuhu kuuluvad erinevad küpsised ja 1 kandik. Kvaliteetsed ja vastupidavad puidust osad. Lisainformatsioon allpool.

MÄNGUKÖÖK

145.00€

Iga lapse unistus- mänguköök. Stiilne ja omanäoline mänguköök, kus on kraan, kraanikauss, pliit, kell ja kapid. Lisainformatsioon allpool.

MÕÕDUPUU

39.00€

Vahva puidust valmistatud mõõdupuu. Lisab lapsetuppa mängulisust ja omapära. Lisainformatsioon allpool.

NUKU TEEKRUUSIDEKOMPLEKT, ROOSA, 4TK

18.00€

Roosat värvi teekruusid koos alustaldrikutega. Valmistatud kivikeraamikast. Nõudepesumasinas pestavad.Lisainformatsioon allpool.

PEEGEL, KAELKIRJAK

57.00€

Kaelkirjakukujuline peegel on nii omapärane, et ei jää kellelegi märkamatuks. Lisab lapsetuppa mängulisust. Lisainformatsioon allpool.

PILVEKESE RIIDENAGI

50.00€

Metallist pilvekujuline riidenagi lisab lapsetuppa isikupära. Riidenagi ei pea olema igav ja ilmetu, seda tõestab ka see pilvekese riidenagi, mis on mänguline, stiilne ja ilus. Lisainformatsioon all

Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)

Möblering OÜ © 2020